Weberton bet 615 i hirit 1 kg

4.90 
Ka sasi

Weberton bet karakterizohet nga ngjitja shumë e shkëlqyer me nënshtresat e betonit, rezistenca e lartë ndaj ujit si dhe rezistencë e lartë ndaj përshkueshmërisë së CO2.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: W2485
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Weberton bet është një bojë dispersive e bërë në bazë të lidhësve polimer dhe përdoret për lyerjen dhe mbrojtjen e betonit vertikal dhe nënshtresave të tjera me bazë çimentoje. Prodhohet ne 8 nuanca.

Weberton bet karakterizohet nga ngjitja shumë e shkëlqyer me nënshtresat e betonit, rezistenca e lartë ndaj ujit si dhe rezistencë e lartë ndaj përshkueshmërisë së CO2.

Konsumi: përafërsisht 180-200 ml/m², në varësi të përthithjes dhe ashpërsisë së nënshtresës.

Brendi

Weber