Zile e brendëshme Despina

5.00 
Ka sasi

Ngjyra: e bardhë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 102-190005-133
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Ngjyra: e bardhë

Brendi

Mono Electric